x
  • Pradžia
  • >
  • Kviečiame registruotis į mokymus: Vietos plėtros strategijų rengimas 2021-2027 m.

Kviečiame registruotis į mokymus: Vietos plėtros strategijų rengimas 2021-2027 m.

2023 gegužės 11 d.

2023 m. kovo 13 d. Vidaus reikalų ministerija paskelbė startą vietos plėtros strategijų atrankai. Sulaukta didžiulio susidomėjimo ir gaunama daug klausimų. Ministerija, siekdama prisidėti prie kokybiškesnio vietos plėtros strategijų parengimo ir efektyvesnio 2021-2027 m. Europos Sąjungos fondų investicijų programos įgyvendinimo, taip pat norėdama  atsakyti į strategijų rengimo metu kylančius klausimus, š. m.  gegužės 22 d. (Vilnius), gegužės 30 d. (Kaunas) ir birželio 2 d. (Palanga), bendradarbiaudama su VšĮ Centrine projektų valdymo agentūra, organizuoja mokymus miesto vietos veiklos grupių atstovams.  Mokymuose kviečiamos dalyvauti visos miestų vietos veiklos grupės (ne daugiau nei po 2 atstovus). Planuojama mokymų trukmė 10.00-15.00 val.

Mokymų metu bus pasidalinta aktualiausia informacija apie baigiamus rengti teisės aktus, aptarti miesto vietos plėtros strategijos formos pildymo aspektai, atsakyta į kylančius klausimus.

Pageidaujančių dalyvauti mokymuose, prašome užpildyti registracijos formą: https://forms.gle/LJ5h5D4eop58yPjM8

Atkreipiame dėmesį, kad siūlome mokymų vietos pasirinkimo galimybę – rinkitės, kur jums patogiau, tačiau dalyvauti galite tik vienuose mokymuose. Tų, kurie dalyvaus mokymuose Vilniuje, registracija vyksta iki gegužės 19 d., o pasirinkusių Kauną ar Palangą – registracija iki gegužės 25 d.

Taip pat kviečiame el. paštu indre.barciene@vrm.lt pateikti su strategijų rengimu susijusius klausimus, į kuriuos atsakysime mokymų metu. Klausimų laukiame iki š. m. gegužės 17 d.

Turintiems klausimų dėl registracijos į mokymus – kreipkitės į  Vidaus reikalų ministerijos Europos Sąjungos investicijų ir tarptautinių programų departamento Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos skyriaus patarėją Indrę Barčienę el. paštu indre.barciene@vrm.lt arba tel. (8 5) 271 8453.

Užsiregistravusiems į mokymus bus išsiųsta detali informacija (kur vyks mokymai, konkretus laikas ir programa).