x
  • Pradžia
  • >
  • Kviečiame registruotis į mokymus „Vietos plėtros strategijų rengimas ir vertinimas“

Kviečiame registruotis į mokymus „Vietos plėtros strategijų rengimas ir vertinimas“

2023 rugsėjo 29 d.

Š. m.  spalio 10 d. (Marijampolė), spalio 12 d. (Vilnius), spalio 18 d. (Kėdainiai) ir spalio 20 d. (Klaipėda) Vidaus reikalų ministerija, bendradarbiaudama su VšĮ Centrine projektų valdymo agentūra, organizuoja praktinius mokymus miestų vietos veiklos grupių atstovams apie vietos plėtros strategijų rengimą ir atranką. Mokymų metu bus pristatyta aktualiausia informacija apie pakeistas vietos plėtros strategijų rengimo ir atrankos taisykles. Mokymai grindžiami konkrečiais atsakymais į vietos veiklos grupių atstovų anksčiau ir registracijos metu užduotus klausimus.

Mokymuose kviečiamos dalyvauti visos miestų vietos veiklos grupės.

Planuojama mokymų trukmė 10.00-15.00 val.

Pageidaujančių dalyvauti mokymuose, prašome užpildyti registracijos formą:

Registracija į mokymus „VIETOS PLĖTROS STRATEGIJŲ RENGIMAS IR VERTINIMAS“ (google.com)

Jei turite aktualių, su pristatyta tema susijusių, klausimų, prašome juos pateikti registracijos formoje.

Atkreipiame dėmesį, kad siūlome mokymų vietos pasirinkimo galimybę – rinkitės, kur jums patogiau, tačiau dalyvauti galite tik vienuose mokymuose. Registracija į mokymus Marijampolėje ir Vilniuje vyksta iki spalio 5 d., į mokymus Kėdainiuose ir Klaipėdoje – iki spalio 12 d.

Turintiems klausimų dėl registracijos į mokymus – kreipkitės į  Vidaus reikalų ministerijos Europos Sąjungos investicijų ir tarptautinių programų departamento Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos skyriaus vyriausiąją specialistę Jūratę Žygienę el. paštu jurate.zygiene@vrm.lt arba tel. (8 5) 271 8582.

Užsiregistravusiems į mokymus bus išsiųsta detali mokymų vietos informacija.