x
  • Pradžia
  • >
  • Apdovanoti sėkmingiausiai įgyvendinti vietos plėtros strategijų projektai

Apdovanoti sėkmingiausiai įgyvendinti vietos plėtros strategijų projektai

2023 lapkričio 06 d.

Spalio 31 d. Kaune įvyko sėkmingiausiai įgyvendintų 2014-2020 m. vietos plėtros strategijų projektų apdovanojimų renginys.

Renginį atidaręs ir sveikinimo žodį taręs vidaus reikalų viceministras Arnoldas Abramavičius pasidžiaugė vietos veiklos grupių iniciatyvomis ir sėkmingai įgyvendinamais projektais.

„Aktyvios vietos veiklos grupės – tai kiekvieno didesnio ar mažesnio Lietuvos miesto neįkainojamas turtas. Jūsų nuoširdi iniciatyva, nuolatinė energija ir lyderystė sutelkti žmones prasmingoms veikloms, padeda gyvenamosioms šalies vietovėms kurti saugią socialinę gerovę, pilietiškumu, pasitikėjimu ir pagalba grįstą bendruomenių gyvenimą. Mus vienija bendras tikslas – efektyviai ir bendromis pastangomis siekti, kad bet kurioje savivaldybėje gyvenantys žmonės jaustųsi reikalingi ir būtų patenkinti savo bendruomene“, – sakė  vidaus reikalų viceministras A. Abramavičius.

Renginio metu iš viso apdovanotos 13 įstaigų, kurios ekspertų ir atrankos komisijos buvo įvertintos kaip geriausios.

Parengusios vietos plėtros strategijas ir gavusios pagal VRM administruojamas 2014-2020 m. ES fondų investicijų veiksmų programos priemones skirtą finansavimą, miestų vietos veiklos grupės inicijavo šimtus gyvenamosios vietovės problemas sprendžiančių projektų.

Mažinti socialinę atskirtį, didinti įsidarbinimo galimybes, skatinti verslumą ir savanorystę – tai uždaviniai, kuriuos 2014-2020 m. finansavimo periode sprendė 39 Lietuvos miestuose susibūrusios vietos veiklos grupės.

ESFIVP-I-1.jpg